Konsultacje 2023/2024
Dostępność nauczycieli - konsultacje indywidualne
I pólrocze 2023/2024
LP. |
Nazwisko Imię |
Nazwa zajęć |
Dla kogo? Dla uczniów i rodziców |
Kiedy |
Sala |
Podpis n-la |
1. |
Andrzejczak Kamila |
konsultacje dla rodziców i uczniów z pedagogiem specjalnym |
klasa I-VIII |
poniedziałek 08:35- 09:35 |
gabinet pedagoga specjalnego |
|
2. |
Anusiak Małgorzata |
konsultacje dla rodziców i uczniów |
oddział przedszkolny 0a |
środa 13:25-14:25 |
sala 13 |
|
3. |
Chełminiak-Sobczyk Marzena |
konsultacje dla rodziców i uczniów j.polski, EDB |
klasa IV-VIII |
wtorek 14:20 - 15:05 |
pokój nauczycielski |
|
4. |
Dankowski Krzysztof |
konsultacje dla rodziców i uczniów z przyrody, biologii i geografii |
klasa IV-VIII |
wtorek 12.30-13.15 |
sala nr 8 |
|
5. |
Draszczyk Danuta |
konsultacje dla rodziców i uczniów z muzyki |
klasa 0a-VIII |
czwartek 8:30 - 9:30 |
łącznik |
|
konsultacje dla rodziców i uczniów - świetlica |
wszyscy |
czwartek 8:30 - 9:30 |
łącznik |
|||
6. |
Fydryszewska Agnieszka |
konsultacje dla rodziców i uczniów z historii i wos |
klasa IV-VIII |
poniedziałek 8.30-9.20 |
pokój nauczycielski |
|
7. |
Gawrońska Anna |
konsultacje dla rodziców i uczniów, logopedia |
klasa I/logopedia |
środa 7.30-8.30 |
sala nr 3 |
|
8. |
Korzycka-Boniecka Anna |
Konsultacje dla rodziców i uczniów z edukacji przedszkolnej |
oddział przedszkolny 0B |
środa 13-25-14:25 |
sala 12 |
|
9. |
Kranz Przemysław |
Konsultacja dla rodziców i uczniów z chemii |
klasa VII-VIII |
po indywidualnym ustaleniu |
- |
|
10. |
Krzymień Grażyna |
Konsultacje dla rodziców i uczniów z wychowania fizycznego/ techniki |
klasa IV-VI |
poniedziałek 14.15 - 15.15 |
biblioteka |
|
11. |
Napierska Anna |
konsultacje dla rodziców i uczniów z j.niemieckiego |
klasa VII-VIII |
po indywidualnym ustaleniu |
- |
|
12. |
Radziejewska-Sergiel Iwona |
konsultacje dla rodziców i uczniów z j.polskiego |
klasa IV-VIII |
czwartek, 13:00 - 14:00 |
łącznik |
|
13. |
Rosińska Magdalena |
konsultacje dla rodziców i uczniów z języka angielskiego |
klasa I, II, III, V, VII |
poniedziałek 07.15- 07.45 |
sala 8 |
|
14. |
Rutkowska Paulina |
konsultacje dla rodziców i uczniów, logopedia |
klasa II/logopedia |
środa, 07.30-08.30 |
sala 4 |
|
15. |
Rybicka Monika |
konsultacje dla rodziców i uczniów z j.angielskiego |
klasy I-VIII |
poniedziałek 09:30 - 10:30 |
pokój nauczycielski |
|
16. |
Rzemek Sławomir |
konsultacje dla rodziców i uczniów informatyka |
klasa I-VIII |
piątek 07.15 - 7.45 |
pokój nauczycielski |
|
17. |
Siekierska Anna |
konsultacje dla rodziców i uczniów z matematyki |
klasa IV, V, VI |
środa godz.13.25-14.25 |
sala nr 2 |
|
18. |
Sobczak Kamil |
konsultacje dla rodziców i uczniów z religii |
klasa 0-VIII |
wtorek 13.20 -14.20 |
sala nr 1 |
|
19. |
Sosna Ewa |
konsultacje dla rodziców i uczniów z matematyki |
klasa IV, VII, VIII |
czwartek 15,15 - 16,15 |
sala nr 8 |
|
20. |
Stafiej Monika |
konsultacje dla rodziców i uczniów |
wszyscy |
w godzinach pracy |
gabinet dyrektora |
|
21. |
Wierzbicka Marianna |
konsultacje dla rodziców i uczniów |
klasa III |
wtorek 11.20- 12.20 |
sala 11 |
|
22. |
Witkowska Małgorzata |
konsultacje dla rodziców i uczniów z pedagogiem szkolnym |
klasa 0-VIII |
środa godz. 13.00 -14.00 |
sala nr 15 |
|
23. |
Wujec Monika |
konsultacje dla rodziców i uczniów z psychologiem |
wszyscy |
środa godz. 15.10-15.40 |
sala nr 15 |
|
24. |
Wszelaki Szymon |
konsultacje dla rodziców i uczniów z wych.fizycznego |
kl.VI-VIII |
piątek 14:10-15:10 |
sala gimnastyczna |
|
25. |
Żuchowski Kazimierz |
konsultacje dla rodziców i uczniów z fizyki |
klasa VII-VIII |
po indywidualnym ustaleniu |
- |